Nasi trenerzy

trenuj z najlepszymi

Jesteśmy klubem tworzonym przez ludzi dla ludzi. Łączy nas wszystkich wspólna pasja do sportu, dbania o zdrowie
i kondycję oraz rozwój osobisty.

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i stworzyliśmy miejsce w którym możesz kompleksowo rozwijać swoje ciało i umiejętności w takich dyscyplinach jak Boks, Zapasy, BJJ, MMA.

To co nasz wyróżnia ,to największa mata w regionie o powierzchni 250m² oraz nasza kadra trenerska składająca się w głównej mierze z młodego zespołu oraz ludzi którzy na sportach walki zjedli zęby.

Kamil Dziadek – Brazylijskie JIU JITSU

Posiadacz czarnego pasa BJJ który otrzymał z rąk samego wielokrotnego mistrza świata Braulio Estima . Kamil to wielokrotny medalista mistrzostw świata , pucharu polski oraz wielu krajowych turniejów .
Niezwykle opanowany oraz cierpliwy co bardzo cenią sobie jego podopieczni . Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla każdej grupy wiekowej .
Prywatnie miłośnik fotografii oraz specjalista branży fryzjerskiej ..

Anna Wawrzycka – Zapasy

Reprezentantka Kraju w zapasach w stylu wolnym . Od ponad 20 lat jest medalistką Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski, jednak największe osiągnięcia osiągała na arenach międzynarodowych takich jak Mistrzostwa Świata i Europy czy Puchar Świata . Anna zdobywała sukcesy również w JUDO gdzie zdobywała m.in. mistrzostwo polski . Jako trenerka pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi w każdej grupie wiekowej . Bardzo precyzyjna i dokładna co przekłada się na nienaganną technikę jej podopiecznych oraz daje duże poczucie bezpieczeństwa.
Prywatnie szczęśliwa mama 7 latka oraz miłośniczka pieszych wędrówek

Krystian Buriański – Boks

Licencjonowany trener boksu z egzaminu który przeprowadził Maciej Miszkiń . Aż 5-krotny mistrz okręgu Województwa Świętokrzyskiego i V-ce mistrz gwardyjskich mistrzostw. Ćwierćfinalista młodzieżowych mistrzostw polski oraz uczestnik MP seniorów.
Większość swojego czasu poświęca dla boksu. Zaraża pasją swoich podopiecznych co przekłada się na liczną frekwencję na treningach.
Treningi u trenera odbywają się w poniedziałki, wtorki oraz czwartki o godzinie 19:45

Karol Szałowski – MMA

Sporty walki trenuje od 10 roku życia. Przygodę ze sportem rozpoczął od karate.
Uczestniczył mistrzostwach Polski shidokan, gdzie zajął 2 miejsce. Stoczył dużo walk w amatorskim MMA oraz BJJ. Ma za sobą starty w takich federacjach jak PLMMA, KOK oraz SPARTAN FIGHT 3
Na treningach u Karola mozecie liczyć na naprawdę ostry wycisk
Zajęcia z trenerem odbywają się w środy oraz piątki o godzinie 20:00

dołącz do nas

Masz jakieś pytania? Zostaw nam swoją wiadomość lub zadzwoń.